Aktuální úrokové sazby ke dni 21. 07. 2024
Plovoucí úrok2.59%
Fixace na 1 rok2.59%
Fixace na 3 roky2.59%
Fixace na 5 let2.59%
Vyhledat
Hypoteční poradci: Praha:
+420 222 866 883
+420 731 561 695
tereza.orlova@hypodum.cz
martin.pesek@hypodum.cz

Brno:
+420 603 508 506
sona.adamcova@hypodum.cz

HYPO-consulting, s.r.o

Naše společnost navazuje na 10letou historii společnosti HYPO-centrum, s.r.o.

Zabýváme se poradenským servisem a realizací komplexních řešení v oblasti hypotečního a nemovitostního financování.
Všichni naši hypoteční specialisté jsou odborníci s dlouholetou praxí a většina z nich pochází z bankovního sektoru. Jsou certifikováni a neustále proškolováni jednotlivými partnerskými bankami.


Všichni naši poradci úspěšně složili certifikační zkoušku ČNB.

Čím se řídíme: 

Vždy stojíme na straně klienta Nepracujeme pro banky, pracujeme pro Vás Vždy hledáme nejoptimálnější způsob financování pro našeho klienta a jeho záměr Naše dobré jméno a spokojený klient je pro nás důležitější než vidina zisku za každou cenu Nehledáme problémy, ale nabízíme řešení Poskytujeme kvalitní, vysoce odborné, komplexní a rychlé služby Našim cílem je zjednodušit, zrychlit a zpříjemnit proces spojený s vyřízením financování Vaší nemovitosti Náš směr řídí naši klienti

Jelikož spolupracujeme se všemi bankovními domy v České republice, které poskytují hypoteční a nemovitostní financování, získáte u nás možnost rychlého porovnání jednotlivých podmínek a vhodnosti produktů pro Váš záměr. Díky naší silné pozici, kterou v bankovních domech zastáváme, nabízíme našim klientům oproti běžně poskytovaným podmínkám úvěru, podmínky optimálnější a příznivější. 

Komplexnost našich služeb spočívá mimo jiné i v možnosti zajištění dalších služeb, které jsou se samotným financováním přímo spojené: 


náš znalec Vám zajistí ocenění nemovitosti pro účely hypotéky, popř. daně z převodu nemovitostí potřebujete-li zpracovat kupní smlouvu, náš advokát je Vám plně k dispozici a zajistí vše potřebné dle Vašich požadavků připravíme nabídku pojištění zastavované nemovitosti a jeho vinkulaci ve prospěch banky je-li potřeba zajistíme Vám také životní pojištění, atd.
Naše reference

Společnost HYPO-consulting, s.r.o. je vázaným zástupcem spotřebitelského úvěru, součástí spol. HYPOdům, s.r.o. a partnerem spol. BROKER TRUST, a.s.