Aktuální úrokové sazby ke dni 20. 01. 2018
Plovoucí úrok1.69%
Fixace na 1 rok1.99%
Fixace na 3 roky1.59%
Fixace na 5 let1.59%
Vyhledat
Hypoteční poradci: Praha:
+420 222 866 883
+420 731 561 695
hypoconsulting@gpf.cz

Brno:
+420 603 508 506
sona.ludrovanova@gpf.cz

Kariéra

Ke spolupráci hledáme nové hypoteční partnery
Zabýváte se zprostředkováním hypoték pro své klienty? Máte problém se s bankami dohodnout na výši Vašich provizí? Nemáte pro své klienty ty nejlepší podmínky na trhu? Nemáte funkční a aktuální informační systém pro své makléře?  
Spojte se s námi a staňte se součástí GEPARD FINANCE lídra na českém trhu hypoték!Hledáme spolupracovníky do pozic hypoteční specialistaPracovní náplň:
každodenní kontakt s klienty a následná péče o ně hledání a nabídka optimálního řešení financování nemovitostidaným klientům spolupráce s bankami a ostatními subjekty hypotečního trhu vyřizování podkladů pro hypotéky, příprava potřebné dokumentace uzavírání hypotečních smluv
Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích Velmi dobré firemní zázemí Možnost seberealizace Pružnou pracovní dobu
Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání min. 2 roky praxe v oblasti hypotečních úvěrů obchodní dovednosti, orientace na výsledek, flexibilita schopnosti a zkušenosti s jednáním s klienty reprezentativní vystupování, komunikační schopnosti samostatnost, pečlivost a spolehlivost chuť se vzdělávat angličtina a další jazyky výhodou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)  


Hledáme spolupracovníky do pozic hypotéční doporučitel 


Náplní práce je pouze doporučování hypotéčních úvěrů.Nabízíme:
Vysoké finanční ohodnocení Velmi dobré firemní zázemí Možnost práce bez praxe
Požadujeme:
SŠ, VŠ vzdělání min. 2 roky praxe v oblasti hypotečních úvěrů obchodní dovednosti, orientace na výsledek, flexibilita schopnosti a zkušenosti s jednáním s klienty reprezentativní vystupování, komunikační schopnosti včetněpísemného projevu samostatnost, pečlivost a spolehlivost chuť se vzdělávat angličtina a další jazyky výhodou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet)

HYPO-consulting s.r.o. je franšízantem společnosti GEPARD FINANCE a.s. - člen Asociace hypotečních makléřů AHM